Lexus RC-F Track Edition

Lexus Ostrava

Parametry vozidla

Lexus RC F Track Edition z roku 2021
Pod kapotou motor V8 o objemu 5.0L, výkon 341 kW a točivý moment 520 Nm
Spojeno s automatickou 8st převodovkou a pohonem zadních kol
Zrychlení z 0 - 100 km/h má 4,3 sekundy! Maximální rychlost je 270 km/h.

Celková úspora hmotnosti oproti sériovému RC F modelu je 80 kg.

Originální úpravy a zajímavosti o voze

Model RC F byl v rukou Lexusu okořeněn a dostal dodatek k názvu TRACK EDITION. Této edice vzniklo pouze 400 - 500 kusů celosvětově. Auto má přezdívku "Hračka pro dospělé", což dokazuje skvělý motor, výkonný motor a náhon na zadní nápravu.

V dnešní době, kdy se automobilky ubírají směrem malých motorů je atmosférický motor 5.0L V8 velkou vzácností, zatímco se i konkurence s výkonnými motory ubírají směrem snížení objemu a doplnění výkonu turbodmychadly.

Auto na první dojem nemusí uchvátit řidiče, ale postupně kilometr za kilometr se auto probourá do srdce řidiče a nechcete z něj vystoupit. Perfektní jízdní vlastnosti, úžasný motor a jeho celkový projev, ale zároveň komfort s kterým hravě můžete vyrazit na druhou stranu Evropy.

Auto je navíc značně odlehčeno karbonovými díly - střecha, kapota a karbonové spoilery ke zlepšení aerodynamiky a příčka za zadními sedadly. Výfukové vedení je kompletně z titanu. Speciálně odlehčené jsou také kola BBS. Oproti běžnému RC F je v této edici také jiný diferenciál.

Ceníková cena modelu je 2 999 000,- Kč včetně DPH.

Sledujte našeho partnera Lexus Ostrava na sociálních sítích!

Galerie od @tortilla_prod

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNER