Jesse Vento by Mauricio

Parametry vozidla

Volkswagen Vento z roku 1996
S originálním motorem 2.8 VR6, původní výkon 128 kW navýšen na přibližně 160 kW

Úpravy na vozidle

Auto prošlo kompletní renovací do posledního šroubku - vše důkladně krok po kroku.

Karoserie byla kompletně zrenovována, ošetřena a složena z nových dílů, aby bylo vše v TOP stavu. Následně proběhla aplikace nového kabátu - celolak do bílé barvy.

Motorová část je taktéž zrenovována, aby bylo vše nové a funkční, úpravy na motoru jsou ostřejší váčky, snížila se hlava na možné maximum. O zvuk se stará kompletně nerezový se svody TA Technix s rezonátorem TurboWorks a leštěnými koncovkami.

Auto leží na stavitelném podvozku D2 Racing a aktuálně 17" kolech, které designově nejvíce odpovídají podobě vozu v Rychlé a Zběsile 1. Aktuálně sháním 18" či 19" v tomto designu.

Na autě je kompletní bodykit RIEGER. Aktuálně ale řeším bodykit Wingwest, který ke mě bude putovat z Kalifornie a to včetně ikonického křídla na kufr.

Audio zástavba je kompletně od značky Hertz, včetně zesilovačů a kompletního odhlučnění vozu, včetně střechy a podlahy. Díky úpravám audia je auto perfektně ozvučněno a s rádiem Pioneer a síle audia cca 1000w na obvodobých reproduktorech a 1000w v subwooferu je audio opravdu špičkové.

Interiér prošel také renovací s originálními díly, které jsem v rámci možností sehnal. Přední sedadla jsou Sparco, zadní jsou přešité s logy Fast & Furious.

Sledujte Mauricia s jeho projektem Jesse Vento VR6 na Instagramu

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNER