Rakouský projekt Mercurius GTC poprvé v ČR!

Představujeme vám jedinečný projekt světové úrovně, který se účastní nejprestižnějších a největších akcí po celé Evropě. Projekt Mercurius GTC se letos objeví na Tuning show Trojhalí!

Základem je Mercury Coupe z roku 1951, avšak původních součástek byste našli jen minimum. Karoserie je kompletně přepracovaná, snížená a přizpůsobená na míru, stejně tak i motor a jeho okolí, podvozek a interiér. Rozšířené lemy karoserie dodávají vozu mohutnost a povrch v odstínu Sterling Silver s airbrush efekty zajišťuje impozantní vzhled.

Interiér je vybaven závodním rámem a ručně vyrobenými komponenty potaženými kůží v oranžovo-šedé kombinaci. Vše od sedadel až po palubní desku je vytvořeno na zakázku majitelem, Knudem Tirochem, podle jeho vlastního návrhu. Zvláštností jsou tlačítka a sedadla ze stíhacího letounu. Přístrojový panel je plně digitální.

Pod kapotou pracuje mohutný V8 motor LS Race s výkonem 550 koní, spojený se sekvenční převodovkou. Podvozek je rovněž upravený, jak světlou výškou, tak celkovou konstrukcí – to je těžko popsatelné, proto doporučujeme prohlédnout fotogalerii.

Tento unikátní projekt z Hotrod Hangaru cestuje na největší a nejprestižnější srazy po celé Evropě, jako jsou AMTS Budapest, Essen Motorshow, Torino Italia, Milano Fashion & Tuning, Tuning World Bodensee a další. Není překvapením, že kdekoliv se Knud se svým Mercuriusem GTC objeví, získává nejvyšší ocenění za svou konstrukci.

Je nám velkou ctí a radostí potvrdit tento fascinující projekt jako jednoho ze speciálních VIP hostů na letošním ročníku Tuning show Trojhalí.

Sledujte Hotrod Hangar na Facebooku. A nezapomeňte také sledovat naši událost na Facebooku, aby vám nic neuniklo!