O akci

Snažíme se do Ostravy přitáhnout krásná a zajímavá auta z celé ČR, ale také okolních států. Již u nás své vozy vystavovali majitelé z Česka, Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska a Slovinska. Unikátní designové industriální prostředí Trojhalí dodává celé události speciální atmosféru, kterou musíte zažít na vlastní kůži.

Jak sraz Tuning show Trojhalí vznikl?

Do Ostravy za námi jezdilo mnoho nádherných aut, ale ty nejzajímavější kousky zde bylo těžké dostat. Halová akce v pěkném prostředí byla pro tunery dostatečnou motivací, aby přijeli. Tímto se nám podařilo v této unikátní hale dát dohromady přehled doslova jedinečných aut z celé ČR a dalších zemí.

Co akce Tuning show Trojhalí zahrnuje?

Tuning show Trojhalí pořádáme již od roku 2017. Jde o dvoudenní halovou akci pro špičkové upravené vozy v unikátním industriálním prostředí, kterou Trojhalí nabízí. Každoročně vítáme na naší akci mezinárodní účast s vozy ze Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska a Slovinska. Také se snažíme akci neustále posouvat dále a každým rokem se snažíme připravit pro naše návštěvníky, ale i vystavující něco speciálního.

Jsme tým nadšenců do upravených a rychlých aut, proto se snažíme tyto auta přiblížit i všem ostatním blíže k srdci. Dbáme, abychom na akci mohli ukázat široké spektrum úprav, stylů a typů automobilů z co nejvíce koutů země. Každoročně se u nás můžete těšit na spoustu amerických, japonských, ale i evropských vozidel v decentních i razantních úpravách. U úprav neexistují hranice a proto jsme rádi, že naše akce nabídne opravdu velké množství specifických vozů a úprav, které si můžete na jednom místě prohlédnout v exkluzivním prostřední ostravského Trojhalí.

CARS & FOOD FESTIVAL

Proč jsme se rozhodli k akci Tuning show Trojhalí přidružit také Cars & Food festival?
Jako milovníci kvalitního jídla a skvělých aut nám tato kombinace přišla skvělá.

Spolu s plnou halou skvělých aut si tak můžete venkovní plochou, která bude taktéž auty obohacena projít několik stánků s jídlem různých kuchyní i dezerty ze všech koutů světa. Chceme, aby byl výběr stánků různorodý a aby si každý přišel na to své. Jelikož se zde setkáte také se stánky s pochutinami, které jste třeba ještě neměli, snažíme se, aby byla kvalita servírovaných jídel opravdu vysoká a Vy se tak nemusíte bát experimentovat i neobvyklé jídlo – a třeba v tomto naleznete to, co Vás zaujme nejvíce. 

Již na prvním ročníku jsme měli zastoupení skvělých kuchařů z ČR, jmenovitě zakladatele Food Ateliéru, David Valíček a po jeho boku budete mít možnost potkat také Radka Kašpárka, majitele Restaurant FIELD v Praze, která se pyšní Michelinskou hvězdou. Radka můžete také dobře znát z televizních obrazovek, z kuchařského pořadu MasterChef Česko, ale taky mnoho dalších zajímavých osobností. 

Dalším ročníkem se nám na akci podařilo přilákat opět spoustu zajímavých osobností a hostů, kteří vytvořili atraktivní program celého víkendu. Hlavní osobností nedělního programu byl Zdeněk Pohlreich, který nás poctil svou návštěvou za doprovodu jeho kolegů z Mama’s bistra. Po rozhovoru a představení nové image značky se kluci oblékli do zástěr a pro zvědavé fanoušky pod Zdeňkovým dohledem udělali několik skvělých burgerů, kteří pak mohli hosté ochutnat. Kromě několika kuchařských show po celý víkend se zde jelo také na rekordy – Radim Steelrod Dvořáček si z Cars & Food festivalu 2023 odnesl oficiální rekord v množství zkonzumovaného bramborového salátu na určitý čas. Dalším víkendovým rekordmanem byl Radim Peppers Řehůřek, který během 2 minut a 15 sekund snědl neuvěřitelných 10 papriček Trinidad Moruga Scorpion red.

Věříme tak, že spojení aut a kvalitního jídla přinese neočekávané kouzlo a velikou oblibu ve vás všech.