Doprava a MHD

DOPRAVA

Jelikož se naše show bude konat v samém centru města Ostravy, jsou zde omezené možnosti, kde parkovat. Proto doporučujeme těm z Vás, kdo jste zblízka, přijet MHD. Pokud nemůžete zvolit tuto možnost a přijedete k nám autem, máme pro Vás pár tipů, kde najít místo k parkování.

Upozorňujeme, že na parkovišti u Trojhalí nebude možno parkovat.

1. Podzemních garáže nákupního centra Fórum Nová Karolina, cca 300 m od místa konání akce. Zde je parkování o víkendu zdarma.

2. Záchytné parkoviště P+R v Dolní oblasti Vítkovic. Zde můžete auto zaparkovat zdarma a svézt se tramvají č. 1, 2, 6 nebo 10 na zastávku Karolina, která je vzdálena od Trojhalí cca 500m nebo dojít pěšky cca 1,5 km.
Ukázat na Mapě Google

3. Další místo k parkování naleznete za budovou Národního divadla Moravskoslezského na Smetanově náměstí se 155 parkovacími místy.
Ukázat na Mapě Google

4. Vícepodlažní parking s 316 parkovacími místy se nachází na Černé louce – vjezd do objektu je z Havlíčkova nábřeží (dostanete se zde jak od Sýkorova mostu, tak od Fórum Nová Karolina).
Ukázat na Mapě Google

MHD

TRAMVAJÍ - Vystupte na tramvajové zastávce Karolina a jděte kolem nákupního centra Forum Nová Karolina směrem k Trojhalí, do 5 minut chůze. Linky 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12 a 18.

AUTOBUSEM/TROLEJBUSEM - Vystupte na zastávce Karolina U Lávky nebo z druhé strany nákupního centra Forum Nová Karolina na zastávce Hotel Palace,do 5 minut chůze.

DÁLKOVÉ AUTOBUSY - dálkové autobusy zastavují na zastávce ÚAN, přejděte po lávce do nákupního centra Forum Nová Karolina a poté směr Trojhalí, do 5 minut chůze.

GENERÁLNÍ PARTNER AKCE

HLAVNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI AKCE