Akreditace

Po dobu konání akce mohou návštěvníci volně pořizovat fotografie a natáčet videa.

Námi vybraní fotografové mohou pořizovat obrazový materiál i v pátek, den před akcí během příprav a sobotu + neděli ráno, před začátkem akce, ostatním nebude umožněn vstup. Pokud máte zájem o tuto možnost a získání oficiální akreditace jako fotograf / kameraman, prosím, vyplňte formulář níže.

ENGLISH:

During the event, visitors are free to take photos and record videos.

Photographers selected by us can also take pictures on Friday, the day before the event during preparations and Saturday + Sunday morning, before the start of the event, others will not be allowed to enter. If you are interested in this possibility and obtaining official accreditation as a photographer / videographer, please fill out the form below.
Upozorňujeme, že zájem o media akreditaci je velký a vybíráme pouze několik fotografů, kteří tuto možnost budou mít. Odpověď na vaší žádost obdržíte emailem během pár dní. 

Please note that the interest in media accreditation is high and we select only a few photographers who will have this option. You will receive an answer to your request by email within a few days.