Nabídka účasti

Zveme Vás k účasti na naší akci, která kombinuje špičkově upravené auta a skvělé jídlo!

Tuning show Trojhalí 2023 a Cars & Food festival vol. 2

Co nabídla TST 2022 a první Cars & Food festival?

Na Cars & Food Festival vol. 1 své místo našlo bezmála 20 stánků s jídly a dezerty a během dvou dní obsloužily téměř 5 000 návštěvníků. Během celého víkendu akci doprovázel program, který propojoval akci Tuning show a Food Festivalu v jedno. Obě akce jsou organizované námi, proto je vše v rámci jednoho areálu, za jednotné vstupné pro návštěvníka. Akce Tuning show Trojhalí v interiéru krásné industriální haly Trojhali Ostrava přivítá více než 100 vybraných unikátně upravených aut z Česka, Slovenska a Polska. Během prvního ročníku se nám podařilo na akci dostat velmi zajímavé hosty ze české gastronomie, jako je například majitel Michelinské restaurace FIELD, Radek Kašpárek, zakladatel Food Ateliéru, David Valíček, výborný kuchař Radim Svačina nebo třeba člen Národního týmu kuchařů, Pavel Švestka.

Prohlédněte si galerii z pódia v hlavní hale, kde probíhal veškerý doprovodný program a kuchařské show

Stánky s občerstvením

Stánky měly svůj krásný prostor mezi halami Trojhalí. V celé řadě bylo bezmála 20 stánků.

Tuning show Trojhalí 2022

Čtvrtý ročník největší automobilové show na Moravě se blíží ke svým "půl kulatinám", a jde vidět, že vývoj za pouhé 4 ročníky je šílený! Už od prvních ročníků zaznamenáváme zájem i ze zahraničí a letošní ročník navštívil rekordní počet zahraničních hostů ze Slovenska a Polska. Mezi těmito hosty byly opravdové skvosty a úžasné auta na Evropské úrovni.

Plány a připravované změny?

Abychom akci udělali ještě zajímavější, k hlavní hale a venkovnímu okolí Trojhalí nám na příští rok přibyde také druhá hala Trojhalí Karolíny.

Právě to je pro celou akci obrovská změna, která nám umožní ještě více ponořit celou akci do fantastického programu, který bude probíhat také v druhé hale, primárně zaměřený na celosvětovou gastronomii. Stánky s jídlem tak budeme moci také umístit do vnitřních a venkovních prostorů.
Našim hlavním záměrem je pestrost sortimentu stánků, aby návštěvníci mohli ochutnat co nejvíce zajímavých jídel, se kterými se na denní bázi třeba nemusí setkat. Během celého víkendu budou součástí akce opět zajímavé osobnosti z gastronomie, které budou mít i svou show v rámci doprovodného programu.

Rádi byste se ročníku 2023 zúčastnili s Vašim stánkem?

Kontaktujte nás pro více informací.

info@mediaostrava.cz
+420 605 835 765