Tuning show Trojhalí 2023

Zažijte jedinečnou automobilovou show v srdci Ostravy uvnitř unikátního náměstí Trojhalí Karolina. Navíc v kombinaci s Cars & Food festivalem plným jídla.

DNŮ
HODIN
MINUT
SEKUND

Sledujte naše události, ať vám nic neunikne

Vstupenky nyní v předprodeji za akční cenu!

PRAKTICKÉ INFORMACE

V ČEM JSME UNIKÁTNÍ?

Tvoříme akci s jedinečnou atmosférou v kombinaci s upravenými vozy, zábavným doprovodným programem, skvělým jídlem a to vše v největším zastřešeném náměstí v samotném centru Ostravy.

Velmi si vážíme vašeho zájmu o akci Tuning show Trojhalí. Nečekali jsme, že dojdeme do fáze, kdy budeme kvůli velmi omezené kapacitě vnitřních prostorů muset odmítat i opravdu zajímavé vozy. Výběr vozidel do haly se snažíme udělat co nejpestřejší, aby si každý fanoušek do aut našel to své oblíbené.

Připomeňte si s námi poslední ročník Tuning show Trojhalí 2022 v oficiálním aftermovie.

Neustálý posun vpřed!

Snažíme se akci neustále vylepšovat a tak zveme ty nejzajímavější vozy z Česka i okolních států. Záleží nám na udržení skvělé atmosféry akce po celý víkend, proto dbáme velký důraz na kreativní a poutavý doprovodný program.
Za jedno vstupné máte přístup během celého víkendu na dvě spojené akce, které vás naplní zážitky z pohledu na ty nejlepší upravené auta, užijete si špičkové jídlo a zabavíte se u doprovodného programu.

VÝBĚR TOP VOZŮ

Každá akce potřebuje něco extra!

Každoročně se k nám sjíždí skvělé projekty nejen z Česka, ale okolních států. Letošní ročník bude nový v mnoha ohledech a to třeba v účasti hostů ze 6ti států! Můžete se těšit na TOP projekty z Česka, Slovenska, Polska, ale také Maďarska, Rakouska a Slovinska.

Prohlédněte si některé potvrzení vozy.